| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Motion | Orbital, 19 mm |
| Capacity | 35 lb (16kg)@ 75rpm, 5 lb (2.3kg)@ 500 rpm |
| Temp. Range | Ambient +5°C – 65°C |
| Uniformity | ± 0.5°C at 37°C |
| Speed Range | 15 rpm – 500 rpm |
| Tray Size | 13 in x 11 in (330 mm x 279 mm) |
| Calibration | Temperature calibration |
| Kommunikáció | RS232 |
| Control | Digital |
| Befoglaló méretek | 25.5 in x 16 in x 14 in (648 mm x 406 mm x 356 mm) (LxHxW) |
| Drive System | Triple Eccentric;Brushless DC Motor |
| Inner Dimensions | 13.4 in x 9.5 in x 12 in (340 mm x 241 mm x 305 mm) (LxHxW) |
| Nettó tömeg | 79.11 lb (35.9 kg) |
| Tápfeszültség | 230V, 5A, 50/60Hz |
| Power Consumption | 450 W |
| Safety Certification | TUV |
| Speed Accuracy | Above 100rpm +/- 1%, Below 100rpm /- 1 rpm |
| Speed Range | 15 rpm – 500 rpm |
| Timer | 1 second – 160 hours |
| Tray Construction | Aluminum |
| Működési környezet | 59°F – 90°F, 80%RH, non-condensing (15°C – 32°C, 80%RH, non-condensing) |
Amennyiben a ISHD16HDG termékünkkel kapcsolatban további kérdése lenne, szeretne érdeklődni az aktuális árról, vagy további információra van szüksége, kérem írjon, keressen bennünket, és egy munkanaon belül felvesszük Önnel a kapcsolatot.
Küldetésünk a tömegmérés területén alkalmazható legfejlettebb technológiák, megoldások eljuttatása Önökhöz, hogy munkájukat maximális hatékonysággal tudják elvégezni. Ebben segít a Best Hormet Kft. alapítóinak több mint 20 éves tapasztalata a mérlegtechnika területén, melynek köszönhetően bármilyen tömegmérési feladatra megoldást tudunk kínálni.

1151 Budapest, Pozsony utca 53 térkép
Lépjen velünk kapcsolatba