| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Motion | Orbital, 25 mm |
| Capacity | 50 lb (22.7kg) @ 125 rpm, 10 lb (4.53kg) @ 500 rpm |
| Temp. Range | Ambient +5°C – 65°C |
| Uniformity | ± 0.5°C at 37°C |
| Speed Range | 15 rpm – 500 rpm |
| Tray Size | 18 in x 18 in (457 mm x 457 mm) |
| Calibration | Temperature calibration |
| Kommunikáció | RS232 |
| Control | Digital |
| Befoglaló méretek | 32.1 in x 23.5 in x 26.6 in (815 mm x 596 mm x 675 mm) (LxHxW) |
| Drive System | Triple Eccentric;Brushless DC Motor |
| Inner Dimensions | 20.6 in x 17 in x 24.8 in (523 mm x 432 mm x 629 mm) (LxHxW) |
| Nettó tömeg | 224.07 lb (101.6 kg) |
| Tápfeszültség | 230V, 8A, 50/60Hz |
| Power Consumption | 800 W |
| Safety Certification | TUV |
| Speed Accuracy | Above 100rpm +/- 1%, Below 100rpm /- 1 rpm |
| Speed Range | 15 rpm – 500 rpm |
| Timer | 1 second – 160 hours |
| Tray Construction | Aluminum |
| Működési környezet | 59°F – 90°F, 80%RH, non-condensing (15°C – 32°C, 80%RH, non-condensing) |
Amennyiben a ISHD23HDG termékünkkel kapcsolatban további kérdése lenne, szeretne érdeklődni az aktuális árról, vagy további információra van szüksége, kérem írjon, keressen bennünket, és egy munkanaon belül felvesszük Önnel a kapcsolatot.
Küldetésünk a tömegmérés területén alkalmazható legfejlettebb technológiák, megoldások eljuttatása Önökhöz, hogy munkájukat maximális hatékonysággal tudják elvégezni. Ebben segít a Best Hormet Kft. alapítóinak több mint 20 éves tapasztalata a mérlegtechnika területén, melynek köszönhetően bármilyen tömegmérési feladatra megoldást tudunk kínálni.

1151 Budapest, Pozsony utca 53 térkép
Lépjen velünk kapcsolatba