| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Motion | Orbital, 3 mm |
| Capacity | 3.6 kg |
| Temp. Range | Ambient +5°C – 65°C |
| Uniformity | ± 0.5°C at 37°C |
| Speed Range | 100 rpm – 1200 rpm |
| Tray Size | 11 in x 7.75 in (27.9 cm x 19.7 cm) |
| Calibration | Temperature calibration |
| Control | Digital |
| Befoglaló méretek | 17 in x 10.7 in x 11 in (43.2 cm x 27 cm x 27.9 cm) (LxHxW) |
| Drive System | Triple Eccentric;Brushless DC Motor |
| Inner Dimensions | 11.3 in x 5.7 in x 8.3 in (28.7 cm x 14.5 cm x 21.1 cm) (LxHxW) |
| Nettó tömeg | 24.5 lb (11.1 kg) |
| Orbit | 0.1 in (3 mm) |
| Tápfeszültség | 230V, 5A, 50/60Hz |
| Power Consumption | 450 W |
| Safety Certification | CE;TUV |
| Speed Accuracy | ±2% |
| Speed Range | 100 rpm – 1200 rpm |
| Timer | 1 second – 160 hours |
| Tray Construction | Aluminum |
| Működési környezet | 41°F – 104°F, 80%RH, non-condensing (5°C – 40°C, 80% RH, Non-condensing) |
Amennyiben a ISLD04HDG termékünkkel kapcsolatban további kérdése lenne, szeretne érdeklődni az aktuális árról, vagy további információra van szüksége, kérem írjon, keressen bennünket, és egy munkanaon belül felvesszük Önnel a kapcsolatot.
Küldetésünk a tömegmérés területén alkalmazható legfejlettebb technológiák, megoldások eljuttatása Önökhöz, hogy munkájukat maximális hatékonysággal tudják elvégezni. Ebben segít a Best Hormet Kft. alapítóinak több mint 20 éves tapasztalata a mérlegtechnika területén, melynek köszönhetően bármilyen tömegmérési feladatra megoldást tudunk kínálni.

1151 Budapest, Pozsony utca 53 térkép
Lépjen velünk kapcsolatba