| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Capacity | 1 Thermal block |
| Temp. Range | Ambient +4°C – 100°C |
| Blocks Included | Blocks sold separately |
| Calibration | Temperature calibration |
| Kommunikáció | USB |
| Control | Touch |
| Befoglaló méretek | 5.4 in x 10.6 in x 10.03 in (137 mm x 269 mm x 262 mm) (HxLxW) |
| Drive System | Brushless DC Motor |
| Heating Rate | 5°C/min |
| Nettó tömeg | 10.8 lb (4.9 kg) |
| Orbit | 0.1 in (3 mm) |
| Tápfeszültség | 230V, 0.9A, 50/60Hz |
| Power Consumption | 210 W |
| Safety Certification | CE;TUV |
| Speed Accuracy | ±2% |
| Temperature accuracy (±) | +/- 0.5°C between 20°C and 45°C;+/-2°C below 20°C and 45°C |
| Timer | 1 minute – 99 hours, 59 minutes |
| Működési környezet | 41°F – 95°F, 80%RH, non-condensing (5°C – 35°C, 80%RH, non-condensing) |
Amennyiben a ISTHBLHTSN termékünkkel kapcsolatban további kérdése lenne, szeretne érdeklődni az aktuális árról, vagy további információra van szüksége, kérem írjon, keressen bennünket, és egy munkanaon belül felvesszük Önnel a kapcsolatot.
Küldetésünk a tömegmérés területén alkalmazható legfejlettebb technológiák, megoldások eljuttatása Önökhöz, hogy munkájukat maximális hatékonysággal tudják elvégezni. Ebben segít a Best Hormet Kft. alapítóinak több mint 20 éves tapasztalata a mérlegtechnika területén, melynek köszönhetően bármilyen tömegmérési feladatra megoldást tudunk kínálni.

1151 Budapest, Pozsony utca 53 térkép
Lépjen velünk kapcsolatba