| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Mérési határ (Max) | 520 g |
| Kijelzett osztásérték (d=) | 1 mg |
| Hitelesített osztásérték (e=) | 0.01 g |
| Teherfelvevő mérete | 5.1 in (130 mm) |
| Beépített (belső) pontosító berendezés | AutoCal™ - Automatic |
| Huzatvédő | Tartalmazza |
| Automata ajtó | Not applicable |
| Másodkijelző | Available as an Accessory |
| Átlagos működési idő akkumulátorról | Not applicable |
| Kommunikáció | USB;RS232 (Included);USB Host |
| Befoglaló méretek | 13.93 in x 13.39 in x 9.05 in (354 mm x 340 mm x 230 mm) (LxHxW) |
| Kijelző | High resolution full colour VGA touch display |
| Védőburkolat | Van |
| Legal for Trade | OIML |
| Linearitás ± | 0.002 g |
| Minimum Weight (USP, 0.1%, typical) | 2 g |
| Nettó tömeg | 12.8 lb (5.8 kg) |
| Teherfelvevő konstrukciója | Stainless Steel |
| Tápfeszültség | AC Adapter (Included) |
| Ismétlőképesség | 1 mg |
| Stabilizációs idő | 2 s |
| Tárázási tartomány | To capacity by subtraction |
| Mértékegységek | Milligram;Gram;Carat |
| Működési környezet | 50°F – 85°F, 80%RH, non-condensing (10°C – 30°C, 80%RH, non-condensing) |
Amennyiben a AX523M termékünkkel kapcsolatban további kérdése lenne, szeretne érdeklődni az aktuális árról, vagy további információra van szüksége, kérem írjon, keressen bennünket, és egy munkanaon belül felvesszük Önnel a kapcsolatot.
Küldetésünk a tömegmérés területén alkalmazható legfejlettebb technológiák, megoldások eljuttatása Önökhöz, hogy munkájukat maximális hatékonysággal tudják elvégezni. Ebben segít a Best Hormet Kft. alapítóinak több mint 20 éves tapasztalata a mérlegtechnika területén, melynek köszönhetően bármilyen tömegmérési feladatra megoldást tudunk kínálni.

1151 Budapest, Pozsony utca 53 térkép
Lépjen velünk kapcsolatba